Хавиер Санети: Интер заслужава да играе на финал

галерия:

Капитанът на Интер Хавиер Санети поздрави съотборниците си за концентрацията при отстраняването на Барса от полуфиналите в Шампионската лига. Интер загуби втория двубой с 0:1 след като игра с един час с 10 човека, но продължава напред с общ резултат 3:2.

 

„Ние изстрадахме и затова заслужаваме да играем на финал. Атмосферата бе много трудна, но играхме нашата си игра и стигнахме до място за финала," заяви Санети след мача.

 

„Това, което направихме тази вечер показва, че сме голям отбор. Въпреки всичко ние бяхме концентрирани в мача и духа на отбора бе много важен."

 

„Сега трябва да се фокусираме върху Серия А, защото сме лидери три кръга преди края. Тогава можем да мислим за Купата на Италия и финала в Мадрид."

 

Интер стигна до първия си финал за Шампионската лига след 1972 година.