
Капитанът на Рома Франческо Тоти изправи своите поздравления ктм Интер за достигането им до финала в Шампионската лига след тежкия полуфинал с тима на Барселона. "Неразурите" загубиха с 0:1 от Барселона след като играха един час с човек по-малко, но продължават напред с 0бщ резултата 3:2.
„Изпратих моите комплименти към Интер, които заслужават да играят на финала," заяви Тоти на своя официален сайт.
„Срещу Барселона Интер бяха много добре организирани и решителни. Разгледжайки и двата мача от полуфиналите, вярвам без съмнение, че заслужават да се класират за финала," добави Тоти.
В момента Рома е само на две точки зад Интер три кръга преди края на шампионата, като двата тима ще играят финал за Купата на Италия на 5 май.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ