Хавиер Агире: Ние сме фаворити в мача с Барселона

снимка: БГНЕС

Треньорът на Атлетико (Мадрид) Хавиер Агире заяви, че неговият тим е фаворит в срещата с Барселона. Двата тима се изправят един срещу друг тази вечер в двубой от турнира за Купата на Краля. По-рано през сезона столичани загубиха с 1:6 при гостуването на "Камп Ноу" в мач от Примера дивисион.

 

"Ние сме фаворити в срещата, защото сме домакини. В първенството те превъзхождат всички, но за Купата имаме своите шансове. Не сме забравили тежката загуба с 1:6 и това ще мотивира още повече моите играчи.

 

Трябва да сме съсредоточени на 100%, защото и при най-малката грешка можем да бъдем наказани", каза Агире.