
снимка:
БГНЕС
Английският полузащитник Дейвид Бекъм ще прекара периода си под наем в тима на Милан без своята съпруга Виктория и техните деца, които днес се прибраха в САЩ.
Халфът ще играе три месец под наем при "росонерите", за да поддържа своята форма и да запази мястото си в националния отбор на Англия. Бекъм разкри, че трите момчета и майка им Виктория са се прибрали в Щатите, тъй като децата трябва да ходят на училище.
"Всички знаят колко много обичам моята съпруга и децата ми, но в същото време обичам и футбола. Моите синове ще бъдат в Лос Анджелис заради училището, а Виктория ще бъде с тях", каза Бекъм.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ