Хари Кюъл недоволен от изгонването си

галерия:

Халфът на Австралия Хари Кюъл бе много разочарован след като получи червен картон в двубоя с Гана завършил 1:1. При резултат 1:0 за „кенгурутата" Кюъл игра с ръка в наказателното поле и съдията даде дузпа и изгони бившия играч на Ливърпул с директен червен картон. Кюъл заяви, че не е играл умишлено с ръка и според него изгонването му е несправедливо.

 

„Никой не оспорва дузпата, но играта с ръка беше неумишлена. Аз в никакъв случай не действах с умисъл. Според мен съдията сбърка с изгонването ми," заяви Кюъл.

 

„Всички показаха голям дух и въпреки, че бяхме с човек по-малко играхме добре и можеше да спечелим. Много е неприятно, когато в два поредни мача получаваш червени картони."