Хановер разби Волфсбург като гост

Хановер 96 спечели убедителна победа в днешния мач от втория кръг на германското футболно първенство.

Футболистите на Хановер разбиха Волфсбург като гост с 4:0. И четирите голови паса при четирите гола за гостите от Хановер 96 бяха дело на един играч - атакуващия унгарски полузащитник Саболч Хусти, който през юни премина в тима от руския шампион Зенит.

След центриране на Хусти в 10-та минута тунизийският защитник Карим Хагуи откри резултата - 1:0 за гостите.

Унгарецът бе в основата на контраатаката в 26-та минута, когато полският нападател Артур Собех увеличи на 2:0.

В 56-та минута унгарецът Хусти центрира и датчанинът Леон Андерсон с глава увеличи на 3:0, а в 56-та минута отново той с прецизен пас изведе в отлична позиция поляка Артур Собех, който отбеляза втория си гол в мача.

Домакините от Волфсбург доиграха мача с човек по-малко на терена, след като резервата Робин Кнохе получи втори жълт и съответно червен картон в 65-та минута.