
Пилотът на Макларън Люис Хамилтън остана с позитивни впечатления от пистата "Истанбул Парк" в едноименния град, където днес отборите от Формула 1 проведоха втора официална тренировка преди предстоящото Гран при на Турция в неделя.
Хамилтън и съотборникът му Дженсън Бътън финишираха съответно на четвърта и първа позиция, ала британецът не таи съмнения, че утре Ред Бул отново ще покажат истинските си възможности по време на квалификацията.
"Това е страхотна писта, а сцеплението на гумите не беше никак зле. Също така, борбата между лидерите изглеждаше доста оспорвана, като времената са много близки. Нашият болид не се представи лошо, поради което съм доволен от днешния ден."
"Завой 8 бе неравен както винаги, което предизвика някои трудности за останалите, но не бе проблем за нас. Нямам никакви съмнения, че утре Ред Бул ще покажат нещо "екстра", както го правят винаги", завърши Хамилтън.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ