Хамилтън: Състезанието бе дълго и самотно

снимка: weblo.com

След като завърши 12-ти в днешния старт за Гран При на Монако, световният шампион Люис Хамилтън призна, че състезанието му се е видяло прекалено дълго.

 

"Състезанието бе трудно и самотно, но въпреки това съм доволен. Просто исках да финиширам и успях, въпреки че надпреварата бе дълга и изморителна", коментира Люис. "Позравления за Дженсън(Бътън) и Браун GP, които в момента вършат страхотна работа."

 

"Имах проблеми с предното крило през цялото състезание. В началото го закачих на едно от БМВ-тата и после трябваше да го сменя, но така и не намерих нужното темпо", допълни световният шампион.