
снимка:
weblo.com
След като завърши 12-ти в днешния старт за Гран При на Монако, световният шампион Люис Хамилтън призна, че състезанието му се е видяло прекалено дълго.
"Състезанието бе трудно и самотно, но въпреки това съм доволен. Просто исках да финиширам и успях, въпреки че надпреварата бе дълга и изморителна", коментира Люис. "Позравления за Дженсън(Бътън) и Браун GP, които в момента вършат страхотна работа."
"Имах проблеми с предното крило през цялото състезание. В началото го закачих на едно от БМВ-тата и после трябваше да го сменя, но така и не намерих нужното темпо", допълни световният шампион.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ