
Детронираният днес като най-млад световен шампион в историята на Формула 1 - Люис Хамилтън, поздрави новия носител на короната Себастиян Фетел, който днес триумфира на последното за сезона състезание на пистата "Яс Марина" в Абу Даби.
Асът на МакЛарън обеща и на всички свои почитатели, че през следващия сезон 2011 ще бъде далеч по-силен, макар и през настоящата кампания да се бори за титлата до последно, макар и с вече илюзорни шансове в днешния ден.
"За нас това не бе най-запомнящият се сезон, но огромни поздравления към Ред Бул и Себ", заяви британецът.
МакЛарън успя да подобри скоростта си в Абу Даби, като Хамилтън изрази задоволство, че най-малкото той и съотборникът му Дженсън Бътън успяха да завършат годината с място на подиума.
"За нас това бе страхотен край на сезона. През тази година аз и Дженсън натиснахме наистина здраво. През следващата обаче ще бъдем по-добри", заяви Хамилтън.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ