
Пилотът на МакЛарън Люис Хамилтън не се е отказал от борбата за титлата във Формула 1 . Британецът изостава с 28 точки от лидера в моментното класиране Марк Уебър, но вярва, че има шанс да изпревари австралиеца в оставащите 3 старта до края на шампионата.
„Ще бъде трудно, но ще направим всичко, което е възможно в името на титлата. Мисля, че моите шансове са добри. Определено не е невъзможно да спечеля, все още има много точки, които ще се раздадат", каза Хамилтън, който спечели само 10 точки в последните три старта.
Този уикенд за първи път старт от Формула 1 ще се проведе в Южна Корея и Хамилтън се нядява отборът МакЛарън да се представи силно в предстоящата надпревара.
„В последните състезания допуснах някои пилотски грешки, а в други моменти болидът имаше повреди и това ми попречи да запиша достатъчно точки, но се надявам всичко в предстоящото състезание да бъде наред и да постигна позитивен край на сезона", заяви още Хамилтън.
Пистата в Северна Корея е с дължина 5.6 километра, а трасето е съставено от комбинация от остри завои, бързи прави и много удобни места за изпреварване.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ