
Асистент мениджъра на Тотнъм Густаво Пойет заяви, че лошото начало на сезона на тима се дължи около сагата с трансфера на Димитър Бербатов в Манчестър Юнайтед. Българският национал премина на "Олд Трафорд" минути преди затварянето на трансферния прозорец, като за този трансфер се говореше цяло лято. Тотнъм записаха най-слабия си старт в първенството от 34 години насам, след като спечелиха само една точка в първите си 4 мача.
"Чакахме много време докато стане този трансфер. Знаехме, че Бербатов няма да остане при нас. Той не беше щастлив и много трудно се работеше с него. Това ни повлия и виждате как стратирахме сезона", каза Пойет.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ