Александър Александров: Трудно ще ни е да играем без много публика

снимка: БГНЕС

Халфът на Черно море Александър Александров заяви, че вярва в успеха на тима си срещу Щутгарт. В същото време той получи и наградата за най-добър футболист на месец август. Двата тима се изправят един срещу друг в среща от турнира за Купата на УЕФА, като двубоят ще се играе на Националния стадион "Васил Левски" в 18:00 часа.


"Най-важното за нас е в утрешния мач да излезем на 100% и да не сме притеснени от името Щутгарт, ако искаме да излезем краен победител в двубоя. Според мен това е напълно възможно. Ако не сме притеснени, съм сигурен, че немците ще имат проблеми. Очаквам на мача да присъстват около 1000 привърженици на Черно море. Трудно е да играем футбол без фенове, но такива са реалностите в България", каза Александров.


До момента 560 привърженика на тима са записани за екскурзията до София.