
Треньорът на Барселона Пеп Гуардиола никога не изглежда удовлетворен от постигнатото и постоянно иска повече от своите момчета. Може би това е причината „каталунците" да са еднолични водачи в класирането на Примера Дивисион с 12 точки пред Реал. Сега Гуардиола заяви, че най-важното за този етап на надпреварата е да не се губят мачове. Според специалиста в момента Барса печели само чрез рутина.
„Трябва да внимаваме да не нарушим това равновесие." заяви Гуардиола и коментира днешния мач срещу Ла Коруня: „Трябва да се концентрираме възможно най-бързо. Не можем да си позволим да гледаме в далечното бъдеще, защото трябва да мислим какво правим сега. Остават още 20 мача и 60 точки да бъдат разпределени, така че може да се очаква всичко." завърши треньорът на Барса.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ