Берлускони: Ще продам Кака

снимка: БГНЕС

Силвио Берлускони заяви, че с оглед сериозността на сумата, която манчестър Сити предлагат за бразилския полузащитник на Милан Кака, той "най-вероятно ще трябва да го продаде".

 

"Ако не го продам, рискувам балансът на тима да се загуби. Тогава може да загубя Кака без да спечеля нищо от сделката. Трябва само да се съобразя с феновете и да направя някой трансферен удар", коментира Берлускони пред италианския вестник "Ла Стампа".

 

Очаква се реакцията на феновете към тези думи на Берлускони. Единственото, което е ясно е, че трансферът на бразилеца на стойност 108 милиона евро става много по-вероятен.