
Треньорът на Барселона Пеп Гуардиола беше много спокоен снощи, след като играчите му показаха много професионално представяне и отстраниха Бенидорм с 1:0 в реванша за Купата на краля. Преди мача Гуардиола имаше притеснения, че футболистите му ще подценят срещата и ще получат неприятна изненада.
„Това беше един от най-важните ни мачове. Повече от доволен съм от желанието на отбора и се чувствам горд от играчите си. През първата част искахме да наложим нашия ритъм на игра, но Бенидорм бяха много компактни и ни караха много да се движим. Натиснахме повече през втората част и успявахме по-често да им открадваме топката. Бенидорм спечели моето уважение и възхищение. Имат млад треньор, който подготвя отбора много добре и имат усещане, че нямат нищо да губят, а само могат да спечелят, а това направи мача много труден за нас." завърши Гуардиола.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ