
След снощната победа на Барселона с 3:1 над Атлетико Мадрид в първи мач от осминафиналната фаза на турнира за Купата на края Пеп Гуардиола отново избра да остане скромен и заяви, че победите са плод на усилията на футболистите му.
„Бях избран да тренирам тези футболисти, но те правят моята работа повече от лесна и този клуб велик. Работата ми е да направя така, че никога да не си поставят ниски цели и винаги да поддържат духа си на победители. Щастлив съм, че имам шанса да водя този отбор. След този мач направихме важна крачка към следващия кръг, но Атлетико показаха, че не са се предали и вкараха, въпреки че останаха само с 10 играчи. Трябва да внимаваме в ответния мач." заяви Гуардиола.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ