Агире: Още имаме шанс за класиране напред

снимка: goal.com

Треньорът на Атлетико Мадрид Хавиер Агире заяви, че отборът му още не се е предал и има шанс да отстрани Барселона за Купата на краля, въпреки снощната загуба с 1:3 на „Висенте Калдерон".


„Барселона очевидно бяха по-добри. Сега състезанието стана по-трудно, но няма да се предаваме. Ще се опитаме да се преборим за класиране напред. Въобще не бяхме в мача през първата част. С таланта и гения, който Барса притежава, ни направиха живота труден, докато ние им показахме твърде много уважение. Втората част започнахме с повече ентусиазъм. Трябваше да ги натиснем, но мачът свърши, когато им дадоха дузпа. С 10 човека на терена и 0:2 срещу Барселона бяхме загубени. Все пак успяхме да се концентрираме и да върнем един гол. Когато обаче излязохме по-масивно напред, за да изравним, те ни вкараха и трети." коментира снощния мач Агире.