Грънчов недоволен от статута си в ЦСКА

Защитникът на ЦСКА Ангел Грънчов изигра един от малкото си мачове през този сезон. Бранителят получи доверието на треньора Стойчо Младенов и записа пълни 90 минути при победата срещу Пирин (Гоце Делчев) с 2:0.

"Малко по-трудно влязох в мача, доста време не бях играл. Чувствам се уморен, но се радвам, че играх и спечелихме мача. С Валентин Илиев се разбираме прекрасно, както и с всички други защитници. Не бяхме много концентрирани пред гола, но важното е, че успяхме да вкараме два гола през второто полувреме и спечелихме. Всеки иска да играе. Вече не се чувствам толкова млад и се боря за място в отбора. Най-добре се чувствам в средата на защитата, но където и да играя искам да давам най-доброто от себе си. Критиката от Стойчо Младенов към мен е градивна и аз я приемам с внимание. Ако нещо не съм направил както трябва, опитвам да го оправя", коментира Ангел Грънчов.