Гръм и мълнии и 0:0 между Англия и Хондурас

Отборът на Англия не успя да победи Хондурас и завърши 0:0 в контролна среща, част от подготовката на двата тима за започващото на 12 юни Световното първенство в Бразилия 2014.

Двубоят се игра пред над 45 000 зрители на стадион "Сън Лайф" в Маями и още през първото полувреме бе прекъснат за 43 минути заради гръмотевици.

На терена също прехвърчаха искри, като Хондурас завърши мача в намален състав след червен картон на Браян Бекелес в 65-ата минута.

Даниел Стъридж имаше най-добрата възможност за гол за Англия още преди почивката, но стреля слабо и не успя да порази целта.

"Трите лъва" бяха подкрепяни от бившия си капитан Дейвид Бекъм, който изгледа мача от трибуните на стадиона в Маями.

След контролата тимът на Англия излетя за базата си в Бразилия и вече се настройва за първия си мач на Мондиала срещу Италия на 14 юни. Хондурас пък стартира участието си на Мондиал 2014 срещу Франция ден по-късно (15 юни).