Гъргоров: Типично българска работа

Капитанът на Лудогорец Емил Гаргоров остана силно разочарован след равенството 1:1 между неговия тим и Динамо Загреб в първия мач от втория квалификационен кръг на Шампионската лига.

Разградчани изиграха добър мач на своя "Лудогорец Арена" и контролираха развоя на срещата почти през цялото време.

Те излязоха напред в резулрата с гол на Марселиньо в 67-та минута и вече се виждаха победители, когато в продължението грешка в защитата им позволи на Анте Рукавина на изравни и да даде предимство на Динамо преди реванша на "Максимир след седмица.

"Смятам, че надиграхме Динамо и много съжалявам, че допуснахме такъв гол в 90-ата минута. Типично българска работа. Дано успеем да обърнем нещата в реванша", сподели Гъргоров след последния съдийски сигнал.