Голубович: Двама от Динамо направо ме отнесоха

Стражът на Лудогорец Урош Голубович бе категоричен, че в ситуацията при гола на Динамо Загреб срещу него е било извършено нарушение.

Снощи двата тима направиха равенство 1:1 на "Лудогорец Арена", а изравнителното попадение за хърватите дойде минута преди края на даденото от съдията продължение, като при него останаха съмнения за фаул срещу сръбския вратар на "орлите".

Иначе Лудогорец изигра добър мач и излезе напред в резултата в 67-та минута с гол на Марселиньо.

"Двама играчи на Динамо направо ме отнесоха при гола в края. Това бе чист фаул срещу мен и голът не трябваше да бъде зачетен.

Иначе не мога да коментирам ситуацията за дузпата в пред вратата на съперника, тъй като не можах да я видя добре", заяви Голубович.