Гонзо подразнен: Ако толкова искате, ще си подам оставката

Наставникът на Черно море Георги Иванов - Гонзо се подразни от поредните спекулации, че може да загуби поста си след 5-ия последователен двубой без победа за „моряците".

Черно море отстъпи в гостуването си на Ботев (Пд) с 1:3 и дели 12-тото място с Локомотив (София) и Ботев (Враца), като и трите отбора имат по 17 точки. 14-ият и 15-ият Миньор и Етър пък са само с 1 по-малко в таблицата.

„След мача с Левски в нашия отбор имаше настроение, но едва през второто полувреме (срещу Ботев) започнахме да играем добре", заяви Георги Иванов.

„Във фаза защита допуснахме тактически грешки, което не ни позволи да върнем двата гола, получени през първото полувреме.

Разликата между двата отбора бяха именно тези две грешки, но така се случва във футбола. Важното е, че играем добър футбол и се опитваме да го правим, а не като някои „специалисти" само да блъскаме топката.

Докато аз съм начело на отбора, ще се опитваме да играем в такъв стил. Ботев е добър отбор, който не можеш да победиш без положения.

За пореден път ме питате дали се притеснявам за поста си. Казвам ви за пореден път, че не се притеснявам, а вие продължавате.

Въпроси за моя пост може да отправите към ръководството, аз никога не съм имал притеснения за работата си.

Какво искате от мен? Искате ли да си подам оставката? Ако искате, добре, подавам си я. Няма смисъл да се питаме и да си отговаряме постоянно едни и същи неща", завърши подразнено Гонзо.