Гълъбинов с пълен мач за Ливорно

Българският национал Андрей Гълъбинов игра пълни 90 минути за Ливорно срещу френския Фрежус Сен Рафаел.

Двата тима направиха равенство 2:2, но за съжаление нападателят на "лъвовете" не успя да се разпише.

Италианците поведоха с 2:0 благодарение на попаденията на Бернардини и Силигарди в 21-ата и в 32-ата минута.

Най-добрата ситуация пред Гълъбинов се откри при 0:0, когато той бе намерен в наказателното поле на чиста позиция и стреля.

Ударът му обаче беше блокиран и излезе в корнер, след което центриране падна и първия гол.

В 64-ата минута пред снажния български таран се откри нова възможност, но този път ударът му излезе над гредата.

Играчите от френския третодивизионен отбор върнаха два гола в последните 20 минути и така оформиха крайното 2:2.