
Отборът на Глазгоу Рейнджърс спечели първи трофей за сезона. Тимът воден от Уолтър Смит победи Сейнт Мирън с 1:0 и спечели Купата на Шотландия.
Рейнджърс стигна до успеха много драматично. Тимът завърши мача с двама души по-малко. В 53-ата минута Кевин Томсън беше изгонен, а неговата съдба сполетя и Уилсън в 71-ата минута. Въпреки това, Кени Милър вкара в 84-ата минута и донесе победата за тима си.
Рейнджърс са основен фаворит и за титлата в Шотландия. Те водят с 10 точки на втория Селтик и са с мач по-малко, като до края на първенството остават 9 кръга.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ