
Глазгоу (Рейнджърс) победи Фолкърк с 1:0 и спечели Купата на Шотландия. Срещата се игра пред 50 хиляди зрители на „Хемпдън Парк". Така най-титулуваният отбор в Шотландия записа дубъл след като стана и шампиона на страната си.
Единственото попадение падна в първата минута на второто полувреме и бе дело на испанският нападател Начо Ново. 30-годишният нападател влезе като резерва на Крис Бойд на полувремето и веднага се отплати на треньора си с разкошен гол от 30 метра.
Рейнджърс бяха по-добрият отбор, но не успяха да стигнат до втори гол. Това е втора поредна купа за Рейнджърс от общо 33. Глазгоу тази година спечели и своята 52-а титла в шампионата. Също така Рейджърс не бе печелил дубъл от 2000-та година.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ