Гийом Хоаро иска да играе в Европа и следващия сезон

снимка: sport24.com

Топ-реализаторът на ПСЖ Гийом Хоаро сподели след отпадането на тима от Купата на УЕФА, че французите не трябва да се отказват да гонят титлата в Лига 1. Парижани загубиха безславно от украинския Динамо Киев и отпаднаха от втория по сила турнир в Европа.

 

„Трябва да изнесем един пълен сезон", смята Хоаро. „Можеше да се представим по-добре срещу Динамо, защото винаги може да се представяме по-добре. Нищо не са ни отнели, остават седем мача до края на сезона в Лига 1 и все още много неща има за решаване в крайното класиране", добави още вторият най-добър реализатор в първенството на Франция.

 

„Надявам се крайното класиране да бъде добро за нас и да играем в Европа и през следващия сезон", завърши Хоаро.