
Топ-реализаторът на ПСЖ Гийом Хоаро сподели след отпадането на тима от Купата на УЕФА, че французите не трябва да се отказват да гонят титлата в Лига 1. Парижани загубиха безславно от украинския Динамо Киев и отпаднаха от втория по сила турнир в Европа.
„Трябва да изнесем един пълен сезон", смята Хоаро. „Можеше да се представим по-добре срещу Динамо, защото винаги може да се представяме по-добре. Нищо не са ни отнели, остават седем мача до края на сезона в Лига 1 и все още много неща има за решаване в крайното класиране", добави още вторият най-добър реализатор в първенството на Франция.
„Надявам се крайното класиране да бъде добро за нас и да играем в Европа и през следващия сезон", завърши Хоаро.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ