Ангола уволни селекционера си

Футболната федерация на Ангола уволни националния селекционер Маби де Алмейда, който постигна слаби резултати начело на отбора в последните мачове, предаде БТА.

 

"Националният отбор постигна доста слаби резултати и е необходим нов психологически климат за играчите", заяви за агенция Франс прес генералният секретар на федерацията Аугусто да Силва Алварито. Маби де Алмейда бе назначен за селекционер на националния отбор на Ангола през октомври миналата година.