
Президентът на Локомотив (София) Николай Гигов заяви, че отборът му е пропуснал възможността да спечели срещата.
"Не може да изпускаме 7-8 гола и да искаме да победим. Направихме непростими пропуски. Загубата няма да повлияе на съдбата на треньора Окука. Той остава на поста си", каза Гигов.
"Знаех, че този полусезон ще бъде тежък. През пролетта имаме 11 мача в София и само четири гостувания, като тогава трябва да наваксаме в класирането. Със сигурност обаче ще търсим халфове и нападатели през зимната пауза.
Глоби за поражението няма да има, но играчите няма да вземат пълната сума от парите, които мислех да им дам", заяви президентът на столичните "железничари".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ