Благо: До две - три седмици очаквам трансфер в чужбина

снимка: БГНЕС

Героят за Славия при днешната победа над Локомотив (Сф) с 1:0 Благой Георгиев призна, че се надява това да е бил последният му мач за "белите'. Той похвали своите съотборници за мъжката игра и благодари на феновете на тима за безрезервната подрепа.

 

"Най-накрая да покажем характер. Видно е, че имаме много талантливи млади играчи, но досега ни липсваше манталитет. Ако играем нашата си игра смятам, че много трудно можем да бъдем победени от който и да било отбор у нас. Надявам се, че това бе последният ми мач в България. От утре започвам преговори и се надявам до две-три седмици всичко да е ясно. Върнах се в Славия само заради чудесните ни фенове, които винаги са ни подкрепяли", сподели капитанът на "белите".