Георги Йорданов ще свири поредното Вечно дерби

Петото за сезона Вечно дерби между ЦСКА и Левски ще бъде ръководено от Георги Йорданов. Това реши Съдийската комисия към Българския футболен съюз след днешното си заседание.

За най-добрия български рефер това ще е второ дерби през този сезон. Той свири победата на ЦСКА с 3:0 през есента. Останалите три срещи бяха ръководени от Георги Кабаков и Цветан Кръстев, който свири двата мача за Купата на България. През миналата пролет Йорданов главен съдия при драматичният успех на „сините“ с 2:1.

Срещата между ЦСКА и Левски е в събота от 16:15 часа на Националния стадион „Васил Левски“. Помощници на Георги Йорданов ще бъдат Веселин Мишев и Георги Славов. Николай Марков е четвърти съдия, а допълнителни асистент съдии са Георги Игнатов и Ивайло Стоянов.

Другото голямо дерби този уикенд – това между Ботев (Пловдив) и Локомотив (Пловдив) ще бъде ръководено от Николай Йорданов. Sporta.bg припомня, че битката за Пловдив ще се играе в София заради наказанието на „жълто-черните“.

Асистенти на Йорданов са Крум Стоилов и Николай Ангелов, а четвърти съдия е Иван Вълчев. Зад вратите пък ще застанат Калин Людмилов и Георги Кабаков.

Ето и всички съдийски назначения:

13 март 2014 г. (четвъртък), 17:30 часа

Литекс - Черно море

Георги Димитров, Иво Боев, Дениз Соколов

4-ти съдия: Николай Георгиев, Допълнителни асистент съдии: Ангел Ангелов и Мартин Стоименов

14 март 2014 г. (петък), 15:30 часа

Славия - Нефтохимик

Радан Мирянов, Димо Вълчев, Цанко Симеонов

4-ти съдия: Георги Караколев, Допълнителни асистент съдии: Таско Тасков и Стефан Апостолов

15 март 2014 г. (събота), 16:15 часа

ЦСКА - Левски

Георги Йорданов, Веселин Мишев, Георги Славов

4-ти съдия: Николай Марков, Допълнителни асистент съдии: Ивайло Стоянов, Георги Игнатов

16 март 2014 г. (неделя), 14:00 часа

Ботев (Пд) - Локомотив (Пд)

Николай Йорданов, Крум Стоилов, Николай Ангелов

4-ти съдия: Иван Вълчев, Допълнителни асистент съдии: Калин Людмилов, Георги Кабаков

16 март 2014 г. (неделя), 15:30 часа

Локо (Сф) - Пирин (ГД)

Христо Ристосков, Димитър Русев, Мирослав Максимов

4-ти съдия: Димитър Добромиров, Допълнителни асистент съдии: Мартин Александров и Димитър Буров

16 март 2014 г. (неделя) 17:30 часа

Черноморец - Любимец

Владимир Вълков, Мартин Маргаритов, Георги Калудов

4-ти съдия: Антоан Георгиев, Допълнителни асистент съдии: Атанас Димитров и Радослав Станев