Георги Миланов: Смазахме Левски

Авторът на първия гол за Литекс Георги Миланов беше изключително разочарован, че неговият тим отпада от турнира за Купата на България, въпреки успеха с 2:1 над Левски в реванша на Градския стадион в Ловеч.

Българският национал изравни резултата в 48-ата минута след перфектен рейд и пас на Армандо Ваюши.

През първото полувреме по подобен впечатляващ начин Базил де Карвальо асистира на Дъстли Мюлдер, който реализира скъпоценния гол за „сините".

Крайното 2:1 бе фиксирано от бившия нападател на Левски Исмаил Иса, който наказа груба грешка на Нуно Пинто.

„Второто полувреме ги смазваме, а през първото - също. Много ме боли от загубата, защото по такъв начин отпадаме", заяви Миланов веднага след последния съдийски сигнал.

Но виждате, че в нашия отбор играят само от българи и мисля, че това е пътят в България.

Ако има повече отбори като нас, ще вървим напред.

Искам да поздравя публиката, която днес беше просто феноменална", завърши българският национал.