Георги Марков: Победата ни е заслужена

снимка: БГНЕС

Капитанът на Локомотив (София) в мача срещу Левски Георги Марков остана много доволен от успеха на тима си с 1:0 в срещата между двата тима от 6-ия кръг в родната "А" група, която се игра на стадиона в столичния квартал "Надежда".

„Победата се дължи на добрата игра на Локомотив. Напълно заслужено спечелихме. Не съм очаквал такава игра от Левски, очаквах добра игра от нас. Успехът ни се дължи на концентрацията срещу по-силните отбори, а за мен Левски е най-добрият отбор в България. Радваме се, че успяхме да зарадваме президента за рождения му ден", каза Марков.