
снимка:
БГНЕС
Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров остана разочарован от загубата на тима с 0:1 от Локомотив (София) в среща от 6-ия кръг на родната "А" група. Двубоят се игра на стадиона в столичния квартал "Надежда".
„Не искам да коментирам скандиранията на публиката. От какво да съм доволен, нищо не показахме, с тази игра сме за никъде, просто такива са ни изпълнителните, ще се опитаме да променим играта си. Играчите трябва да проумеят за какво става дума и да променят играта си", каза Боримиров.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ