Гаджев: Имаме конкретна цел - топ 3 и Купата

Капитанът на Левски Владимир Гаджев не скри задоволството си от победата с 3:2 над шампиона Лудогорец на "Герена" в мач от десетия кръг на "А" футболна група.

"За нас огромното удоволствие е от играта, която показахме, както и това, че зарадвахме хората, които присъстваха и ни окуражаваха през цялото време. Очаквано мачът беше тежък, но заслужено го спечелихме.

Лудогорец е много силен отбор, но и ние показахме, че имаме качества. Апетитът идва с яденето. Имаме конкретна цел да влезем в тройката и да спечелим купата на България. Трябва да задържим нивото от този мач.

С агресия и себераздаване може да се случи всичко, има още много срещи, но не трябва да гледаме прекалено напред. Можехме да решим далеч по-рано мача и да няма напрежение в последните минути. Сами сме си виновни, изпуснахме да вкараме за 4:1.

На Лудогорец им прави чест, че с 10 души атакуваха. Ние играхме на контри и имахме достатъчно шансове, но не успяхме да затворим мача много по-рано. Като във всяка среща с голям заряд, нормално е да има и по-остри влизания.

С Моци нямаме никаква закачка, дори си говорихме по време на мача и той ми призна, че съм го докоснал леко, но не може да става дума за червен картон", сподели Гаджев, визирайки ситуацията през първото полувреме, когато влезе остро в краката на румънския бранител.