Футболист на Лех Познан: Можем да играем добре като гости

снимка: АП

Днес от 19.00 часа българско време полският Лех Познан се изправя срещу Удинезе в Италия в среща реванш от турнира за купата на УЕФА . Първият двубой в Познан завърши 2-2.

 

„В мача с Фейенорд показахме, че можем да играем добре като гости. Надиграхме ги с 1-0 и имам надежда, че в срещата с Удинезе ще можем да постигнем подобен резултат", каза футболистът на Лех Познан Якуб Вилк преди срещата.

 

Всички играчи на Лех са готови за мача реванш и са на разположение на треньора Франчишек Смуда. Във вторник той проведе тренировка, на която даде важни тактически наставления за предстоящия мач.