
Сър Алекс Фъргюсън ще реши в последния момент дали да рискува с включването на двамата си защитници Джон О'Шей и Джони Еванс за днешното дерби срещу италианския Интер в първи осминафинален мач в Шампионската лига. „Червените дяволи" няма да могат да разчитат на голяма част от защитната си линия. Извън игра по различни причини са Неманя Видич, Гари Невил, Уес Браун и Рафаел.
„Остават ни една възможност: да се паникьосаме. Мисля, че мога да пусна Бербатов като централен защитник." пошегува се Фъргюсън на пресконференцията преди срещата. След това обясни по-сериозно, че се надява поне един от двамата О'Шей или Еванс да бъде готов за мача. „Очевидно имаме проблем с контузиите. Ще видим какво ще стане с двамата, които са под сериозен въпрос, но всички други са във форма и ще пътуват." завърши Сър Алекс.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ