
Българският нападател на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов заяви, че е пристигнал в клуба, за да спечели трофея в Шампионската лига. Днес „червените дяволи" ще се изправят срещу Интер на „Сан Сиро" и Бербо ще се опита да помогне на съотборниците си да продължат напред към голямата слава.
„Манчестър Юнайтед могат да спечелят титлата отново. Имаме отбора и подходящите играчи. Днес срещаме много добър отбор и мачът ще бъде много зрелищен. Надявам се да постигнем добър резултат преди втория мач на „Олд Трафорд". Дойдох в Юнайтед, за да се развивам и мисля, че успявам. Само времето ще покаже обаче дали съм прав." заяви Бербатов.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ