
Шефът на Уилямс сър Франк Уилямс заяви, че ще е голям срам за спорта, ако отборът на Ферари напусне Формула 1, след като се е състезавал в шампионата повече от 50 години. Според него обаче, няма да се стигне дотам и „черните кончета" ще приемат бюджетното ограничение и ще останат във Формула 1.
„Ферари са много силен отбор. Ще бъде голям срам, ако те решат да напуснат Формула 1, но ако го направят, се надявам, че няма да бъде под влияние на емоция.
Те са отбор с традиции и много сезони във Формула 1 зад гърба си, затова смятам, че няма да се стигне до такива радикални мерки от тяхна страна и в крайна сметка Ферари ще продължи участието си в шампионата", каза Франк Уилямс.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ