Форс Индия ще обяви достачивка си на двигатели за 2009 година

снимка: БГНЕС

Тимът на Форс Индия ще обяви по време на Гран При на Бразилия през този уикенд кой ще бъде техния доставчик на двигатели за следващия сезон. Медиите в Европа съобщават, че Форс Индия, които в момента имат договор за доставка на двигатели до 2009 година с Ферари, преговарят с Макларън Мерцедес за доставка на двигатели.

 

"Както знаете, аз съм в активни преговори с Макларън и Ферари. Ще обявим нашия избор или в Бразилия, или преди това", заяви собственикът на тима Виджей Маля.

 

Той допълни, че от Ферари са заявили, че няма да се сърдят ако Форс Индия все пак реши да подпише с Макларън.