
снимка:
БГНЕС
Собственикът на Форс Индия Виджей Маля обяви днес, че през следващия сезон пилоти на тима отново ще бъдат Джанкарло Фисикела и Адриан Сутил.
Индиецът обяви новината на специална пресконференция в Шанхай, където този уикенд ще се проведе състезанието за Гран При на Китай. Маля призна: "Дадох ясно да се разбере, че съм доволен от Адриан и Джанкарло, така че те ще продължат да бъдат пилоти на Форс Индия и през 2009 година". Тимът на Форс Индия, който използва двигатели на Ферари, все още не е спечелил точка в световния шампионат на Формула 1






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ