Фишбахер: Обожавам Банско

снимка: SPORTA.BG

Андреа Фишбахер не скри огрмоното си вълнение след своята победа във второто спускане на пистата "Бъндерица" в Банско. Австрйската скиорка заяви, че много харесва Банско и е изключително щастлива от постигнатото.

 

"Много съм щастлива! По време на състезанието трябва да си концентриран от началото до края. Знаех, че ако дам най-доброто от себе си, мога да спечеля. Пистата е доста трудна, но въпреки това ми допадна, защото аз обичам да се справям с трудностите. Банско много ми допадна. Харесвам планината, харесва ми пистата, всичко е перфектно. Времето беше чудесно, приятно съм изненадана от публиката", заяви победителката пред камерите на БНТ.