Ферари намалява разходите си

снимка: БГНЕС

Отборът на Ферари планира да намали разходите си през новия сезон във Формула 1.

 

"Този процес започна в последните няколко години, но сега предстои рязко намаляване на разходите", заяви спортният директор на "черните кончета" Стефано Доменикали.

 

Доменикали успокои привържениците на тима, че отборът отново ще продължи да бъде сред най-добрите във Формула 1.

 

"Феновете ни трябва да останат спокойни. Ферари ще бъде лидер, въпреки процеса на обновяване", заяви Доменикали.