Феновете на ЦСКА с плакат против Радуканов

Привържениците на ЦСКА, които пропътуваха разстоянието до Враца, реагираха гневно на трудностите, които „армейците" изпитаха да спечелят визитата си на Ботев.

В крайна сметка лудият двубой на стадион „Христо Ботев" приключи при резултат 4:3 в полза на „червените", а екшънът на терена бе пълен - 3 дузпи, 2 червени картона, дискусионни съдийски решения, пропуски и нестандартни треньорски реакции.

През първото полувреме ЦСКА на два пъти повеждаше, като от 20-ата минута заигра с човек повече на терена след изгонването на Николай Маринов за игра с ръка в пеналтерията.

Въпреки този факт обаче домакините стигнаха до равенството за втори път след центриране от корнер и точен изстрел с глава на Петър Альошев в 35-ата минута за 2:2.

В този момент разгневените привърженици на ЦСКА издигнаха плакат, в който открито обвиниха треньора Милен Радуканов и двама от футболистите - Нджонго Присо и Костадин Стоянов.

„Милене, осъзнай се, ти си в ЦСКА! Нджонго и Стоянов - докога, юноши на ЦСКА - кога?", пишеше на транспаранта.

В случая именно Присо и Стоянов навредиха най-много на отбора си - камерунецът на два пъти пропусна 100-процентови положения през първото полувреме, които можеха да спестят доста нерви на феновете по трибуните и пред телевизионните екрани.

Стоянов пък закъсня да покрие човека си при първия гол за Ботев, а също така с нескопосана проява и игра с ръка създаде първата дузпа за домакините.