
снимка:
ройтерс
Отборът на Лос Анджелис Лейкърс изнесе наказателна акция срещу Хюстън Рокетс в петия двубой от полуфиналните серии в Западната конференция на НБА.
„Езерняците" разгромиха съперниците си с 118:78 пред собствена публика и поведоха с 3:2 победи в серията.
Най-полезен за Лейкърс отново бе звездата им Кобе Брайънт, който отбеляза 26 точки.
За гостите от Хюстън най-резултатен бе Алън Брук с 14 точки.
Следващата шеста среща е в петък, 15 май от 04:30 часа българско време в Хюстън. Играе се до 4 победи от 7 мача.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ