
снимка:
ройтерс
Шампионите от Бостън Селтикс победиха у дома Орландо Меджик с 92:88 в петата среща от полуфиналната серия между двата отбора в Източната конференция на НБА.
Мачът бе много оспорван, като почти до края предимство в резултата имаха гостите от Орландо, но „келтите" направиха много силна последна четвърт и успяха да изтръгнат победата.
Най-много точки за Бостън отбеляза Глен Дейвис - 22, а за гостите Ричард Люис бе най-резултатен с 19 точки.
След тази победа Бостън поведе в серията с 3:2 победи. Следващата среща е в петък, 15 май от 02:00 часа българско време. Домакини ще бъдат „магьосниците".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ