Ето'о: Винаги ще съм благодарен на Моуриньо

галерия:

Нападателят на Интер Самуел Ето'о изрази своята благодарност към Жозе Моуриньо. Според  Ето'о португалският треньор му е помогнал да се развие като състезател и да се превърне в завършен професионалист.

 

Голмайсторът има реализирани 12 попадения в 10 мача във всички турнири този сезон под ръководството на Рафаел Бенитес, но си спомня с радост за времето, когато Моуриньо изискваше от него да помага изключително много в защита и камерунецът нямаше толкова много възможности за гол.

 

"Винаги ще съм благодарен на Моуриньо. Той е невероятен. Накараме да изпълнявам различна роля на терена", заяви пред Studio 15 Самуел Ето'о.

 

"Няма да забравя времето, в което Жозе бе мой треньор. Работата с португалския специалист ме направи по-завършен футболист", допълни още нападателят.

 

"Спечелих много трофеи през миналия сезон и с радост си спомням за изминалата кампания", завърши Ето'о.