
Изпълнителният директор на Формула 1 Бърни Екълстоун заяви изненадващо, че напускането на Хонда няма да бъде голяма загуба за спорта.
Англичанинът заяви в интервю за британския "Телеграф", че няма да се усеща голяма липса, след като японския тим напусна миналата седмица надпреварата заради финансовата криза, обхванала целия свят. Екълстоун заяви:
"Хонда няма да бъде голяма загуба за Формула 1. Вижте само къде завършиха те изминалия сезон - на деветото място. Хонда харчеха милиони и бяха лош пример за останалите. Сега, когато вече ги няма, ние имаме шанса да влеем разум на останалите тимове да се ограничават с парите. Готов съм тима да запази мястото си във Формула 1. Има трима потенциални купувачи, които са със сериозни намерения".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ