
Мениджърът на Лацио Еди Рея заяви, че неговият тим в момента се бори за влизане в груповата фаза на Лига Европа. Лацио в момента се намират на 3-та позция в иалианската Серия А, изоставайки на 7 точки зад лидера Милан.
„В момента вече имаме 40 точки в актива си, аз съм доволен. Всичко, което ще постигнем оттук насетне би било само бонус," заяви Рея.
„Нашата цел е да участваме в Лига Европа през следващия сезон, за това се борим. Ако успеем да го постигнем сезонът ще бъде успешен за нас," добави той.
„Надявам се момчетата добре да разбират, че трябва да играем за победа във всеки един мач, без значение срещу колко силен или слаб противник се изправяме," завърши треньорът.
Снощи Лацио постигна победа с 2:0 над Фиорентина.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ