
Представителния отбор на Левски проведе първото си тренировъчно занимание в Линдабрун, съобщиха от клуба.
По време на първата част от сесията "сините" работеха основно за сила, координация и ритъм, а последните 30 минути заниманието бе изцяло насочено към тактическата подготовка.
Юношата на Левски Джунейт Яшар тренира на облекчен режим, заради проблеми в областта на адуктора, а капитана на тима Георги Иванов пропусна последната част от заниманието, заради натегнати ахилесови сухожилия.
Бразилският нападател Жеан Карлос не тренира със своите съотборници. Футболистът изпитва болки в лявото коляно и горната част на бедрото, заради което бе освободен от днешните натоварвания.
Втората тренировъчна сесия за деня ще се състои в 18.00 ч. местно време.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ