Бензукан напусна лагера на Левски

снимка: БГНЕС

Мароконаският защитник на Левски Шакиб Бензукан напусна рано сутринта лагера на сините в Линдабрун, съобщи официалния сайт на клуба.

 

Причината за това е хроничната контузия в задната част на бедрото, която измъчва футболиста през последната година. Поради непрестаниите травми мароканецът пропусна мачовете на Левски в последните осем месеца.

 

Придружаван от д-р Валентин Великов, Бензукан напусна базата в Линдабрун и се отправи към клиника в Мюнхен. Там той ще бъде подложен на обстойни медицински изследвания, след което екип от специалисти ще препоръча адекватно лечение.