
снимка:
БГНЕС
Мароконаският защитник на Левски Шакиб Бензукан напусна рано сутринта лагера на сините в Линдабрун, съобщи официалния сайт на клуба.
Причината за това е хроничната контузия в задната част на бедрото, която измъчва футболиста през последната година. Поради непрестаниите травми мароканецът пропусна мачовете на Левски в последните осем месеца.
Придружаван от д-р Валентин Великов, Бензукан напусна базата в Линдабрун и се отправи към клиника в Мюнхен. Там той ще бъде подложен на обстойни медицински изследвания, след което екип от специалисти ще препоръча адекватно лечение.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ